مشاوره طلاق

دفتر ازدواج ۲۴۰ و طلاق ۱۷۵ تهران با در اختیار داشتن وکلا و مشاورین حقوقی برجسته و متخصص، با ارائه مشاوره حقوقی تخصصی، این نیاز افراد را پاسخ گفته و مراجعه کننده پس از مشاوره با یک وکیل زبده، کار آزموده و متخصص به کلیه حقوق، وظایف و تعهدات خود اشراف پیدا کرده و آینده‌ای بدون مشکل و دغدغه‌ی حقوقی را برای خویش فراهم می‌سازد.
دفتر ازدواج ۲۴۰ و طلاق ۱۷۵ تهران ، این تضمین را به مراجعه کنندگان عزیز می‌دهد که پس از انجام مشاوره تخصصی با وکلا و مشاورین حقوقی برجسته‌ی با کلیه جزئیات و راه حل‌های پیش رو برای انعقاد انواع قراردادها، معاملات، تفاهم نامه ها و… آشنا شده و با اتخاذ تدابیر ارئه شده توسط وکلا و مشاورین حقوقی متخصص، می توانید معاملات و اعمال تجاری داخلی و بین المللی مطمئن‌تری را منعقد نمایید. ضمن اینکه در صورت بروز اختلاف حقوقی در قراردادهای‌تان نیز می‌توانید از خدمات حقوقی اعم از قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلا و مشاورین حقوقی بهره مند گردید.
این مجموعه با پیش بینی برنامه کاری منظم، در خصوص حضور وکلا و مشاورین حقوقی متخصص در حوزه‌های مختلف، این امکان را فراهم ساخته که در سریع ترین زمان ممکن، مراجعه کننده محترم بتواند با وکیلی مسلّط و کار آزموده‌ مشاوره حقوقی نموده، تا در سریع ترین زمان ممکن، مهمترین امور حقوقی وی انجام شود.
همچنین این مجموعه، توسط کادر مجرب حقوقی خود اقدام به خدمت رسانی می‌نماید و به مدد همکاری با‌ وکلای متخصص و قضات بازنشسته‌ی دادگستری و نیز اساتید دانشگاه، آمادگی جهت تنظیم هرگونه دادخواست، لایحه و ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در خصوص نحوه پیش بردن یک دعوی اعم از حقوقی، کیفری، مدنی، ثبتی و… را دارد

 

دفتر ازدواج ۲۴۰ و طلاق ۱۷۵ تهران با در اختیار داشتن وکلا و مشاورین حقوقی برجسته و متخصص، با ارائه مشاوره حقوقی تخصصی، این نیاز افراد را پاسخ گفته و مراجعه کننده پس از مشاوره با یک وکیل زبده، کار آزموده و متخصص به کلیه حقوق، وظایف و تعهدات خود اشراف پیدا کرده و آینده‌ای بدون مشکل و دغدغه‌ی حقوقی را برای خویش فراهم می‌سازد.
مشاوره حقوقی طلاق
مشکلات و کشمکش‌ها در هرخانواده‌ای وجود دارد که برخی با مشاوره حل می‌شود و گاهی هم نه مشاوره حقوقی طلاق یکی از موارد است که قبل از هر اقدامی باید داشته باشید تا بتوانید با مشکلات موجود در این مسیر بیشتر آشنا شوید.
اگر شما قصد جدایی داشته باشید، در بسیاری از موارد به مشاوره حقوقی طلاق نیاز ‌‌‌‌ ‌دارید، برای مثال در برخی موارد نیازی به طلاق نیست و شما می‌توانید به صورت یکطرفه عقد نکاح را فسخ کنید. همانطور که ازدواج یکی از موارد جدایی ناپذیر در زندگی هر شخصی است، طلاق نیز در برخی موارد همین طور است و گروهی از بزرگان عرصه مشاوره حقوقی طلاق و سایر زمینه‌های حقوقی گرد هم آمده و قوانینی را در این باره تدوین کردند که در اینجا به برخی از موارد فسخ عقد دائم می‌پردازیم. ولی قبل از شروع بیایید با چند سوال بحث را شروع کنیم که خیلی‌ها این موارد را با مشاوره حقوقی طلاق خود در میان نمی‌گذارند.

• در چه شرایطی مرد و زن می توانند عقد دائم را فسخ کنند؟
• تفاوت فسخ عقد دائم با طلاق چیست؟
• آیا جنون و دیوانگی شامل فسخ عقد می شود یا طلاق؟
• فسخ عقد دائم به چه صورت است؟ توافقی یا یکطرفه؟
• تفاوت فسخ عقد دائم با طلاق
جدا از طلاق که دارای قوانین خاص خود است، فسخ نیزدارای مواردی است که در صورت بروز این موارد فرد به صورت یکطرفه قرارداد را می تواند فسخ کند. در مشاوره حقوقی طلاق چون مسایل خانوادگی را شامل نمی‌شود، فسخ در این حوزه فقط دارای موارد عیوب، تدلیس و تخلف از شرط صفت خواهد شد. توجه داشته باشید که فسخ برای رفع فوری ضرر از طرف است و در صورت داشت این موارد می‌توانید اقدام نمایید و نیازمند گذراندن زمانی طولانی مانند طلاق نیست.
i. چه عیوبی عقد دائم را فسخ می کنند؟
این عیوب میتواند در مردان و زنان وجود داشته باشد و باعث فسخ قرارداد یا همان عقد دائم می‌شود و این مساله به دلیل گستردگی‌ای که دارد باید حتما با مشاوره حقوقی طلاق مشورت داشته باشید ولی اگر هریک از طرفین دارای جنون باشند، طرف مقابل به صورت یکطرفه و بدون رضایت طرف مقابل می‌تواند عقد دائم را فسخ کند.
انواع جنون
طبق قانون ما دو نوع جنون وجود دارد که از آنها با نام‌های جنون دائمی و جنون ادواری یاد می‌شود که خصوصیات آنها عبارت انداز:
جنون دائمی به حالتی گفته می شود که فرد به صورت دائم سلامت خود را از دست داده که با مراجعه با مشاوره حقوقی طلاق، به سرعت می‌تواند مراحل مورد نیاز برای اثبات و فسخ عقد را ثبت کنید.
جنون ادواری به حالتی گفته می‌شود که فرد مورد نظر به صورت دوره‌ای سلامت عقل خود را کاملا از دست می‌دهد و بعد از مدتی سالم می‌شود که دارای استثناهای زیادی است که حتما باید موارد خود را با یک مشاوره حقوقی طلاق درمیان بزارید. جنون ادواری با جنون ناپایدار یکی نیست چون در جنون ناپایدار شخص به طور ناگهانی دچار جنون می‌شود و بعد به طور کامل سلامت خود را برای همیشه به دست می‌آورد و احتمال بازگشت این حالت بسیار کم است.
عیوب زن و مرد شامل چه مواردی می شود
همانطور که در قبل هم گفته شد برخی از موارد بجز جنون که در زن و مرد ثابت است؛ مواردی وجود دارد که باعث فسخ عقد نکاح میشود. عیوبی که برای مرد است صرفا مواردی است که مخل ایجاد ارتباط زناشویی شود که این موارد به طور کامل در ماده ۱۱۲۱ قانون مدنی آورده شده است که برای اطلاع دقیق می‌توانید با مشاوره حقوقی طلاق خود تماس بگیرید ولی ازجمله عیوب زنان می توان به:
جذام که نوعی بیماری پوستی است که باعث ایجاد لکه‌های پوستی در بدن می‌شود و کم کم کل بدن را شامل می‌شود.
زمین گیری و نابینایی از هر دو چشم را اشاره کرد ولی باید توجه داشته باشید این عیوب زمانی قابل استناد است که در زمان فسخ هم وجود داشته باشد.
فریب‌کاری یا تدلیس به این معنی می‌باشد که شخصی خود را دارای مدارک عالیه و ثروتمند و متخصص در زمینه خاصی معرفی می‌کند تا بتواند با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند و پس از خوانده شدن خطبه عقد، عروس تازه متوجه می‌شود تمام این موارد دروغ است.
مشاوره حقوقی ازدواج به شما کمک می‌کند تا بتوانید عمل فسخ را انجام دهید و تفاوتی هم نمی‌کند این موارد در ضمن عقد آورده شود یا خیر؛ به استدلال اینکه طرف قصد فریبکاری داشته است، عروس می‌تواند عقد دائم را فسخ کند که هم به صورت قانونی و هم اخلاقی حق دارد.
تخلف از شرط صفت که این مورد آخرین موردی است که می‌توان به عنوان دلیل برای فسخ عقد نکاح استفاده کرد و شرط آن هم این است که شرط شده باشد طرف دارای خصوصیتی باشد که بعد از عقد متوجه شود، نیست. تفاوت این حالت این است که فرد خودرا فرزند خانواده‌ای ثروتمند و اصیل معرفی می‌کند ولی بعد از ازدواج متوجه می‌شود چنین نبوده و خود هم از این موضوع بی اطلاع است ولی در تدلیس، فرد قصد فریب دارد و از قبل هم به این موضوع واقف است که پیشنهاد ما این است که با مشاوره حقوقی طلاق خود تماس بگیرید تا با راه‌حل‌های قانونی به نتیجه خوبی برسد.
مهریه این وسط چه می شود؟
اگر فسخ عقد دائم قبل از ازدواج باشد یا زن فریبکاری یا همان تدلیس را انجام داده باشد، مهریه پرداخت نخواهد شد ولی در غیر این صورت مهریه تماما باید پرداخت شود.
با مراجعه به مشاوره حقوقی طلاق شما از بسیاری از موارد و ریزه‌کاری‌ها اطلاع پیدا خواهید کرد ولی اگر نیازی نمی‌بینید تا مسایل خود را با مشاوره حقوقی طلاق در میان بگذارید باید در جریان ریزه‌کاری‌هایی مثل زیر باشید تا به مشکل برنخورید.
در صورتی که حکم صادر شود و شما این حکم را ثبت نکنید و یا گمان کنید که رای کافیست و به دنبال ثبت آن در دادگاه مربوطه نروید این فسخ صورت نخواهد پذیرفت و تخلف محسوب می‌شود. ثبت نکردن فسخ نکاح دارای جزای نقدی درجه ۵ (بین ۸۰ میلیون تا ۱۸۰ میلیون ریال ) و حبس تعزیری (بین ۹۱ روز تا ۶ ماه) را شامل می‌شود.
مشاوره حقوقی طلاق یکی از مهمترین و اساسی ترین انتخابات شما در این زمینه به حساب می‌آید و به شما این اجازه را می‌دهد تا با دیدی کامل‌تر و شفاف‌تر در مسیر پیش روی خودتان گام بردارید.

دفتر ازدواج ۲۴۰ و طلاق ۱۷۵ تهران با در اختیار داشتن وکلا و مشاورین حقوقی برجسته و متخصص، با ارائه مشاوره حقوقی تخصصی، این نیاز افراد را پاسخ گفته و مراجعه کننده پس از مشاوره با یک وکیل زبده، کار آزموده و متخصص به کلیه حقوق، وظایف و تعهدات خود اشراف پیدا کرده و آینده‌ای بدون مشکل و دغدغه‌ی حقوقی را برای خویش فراهم می‌سازد.

Comments are closed.